Rychlý kontakt: +420 775 759 706 ico-googleico-facebook

Zámkový systém UNICLIC

Korkové plovoucí podlahy se zámkovým systémem UNICLIC

Definice
Lamely se skládají z kompaktních HDF dřevovláknitých desek s vysokou hustotou. Nášlapnou vrstvu tvoří vrstva korku se zvýšenou odolností, zespoda je instalována vrstva korku o nižší hustotě jako izolace proti hluku a chladu. Základem je speciální profilový tvar systému UNICLIC® který umožňuje montáž lamel bez použití lepidla. Hrany každé lamely jsou chráněny systémem „JointShield". Vodě odolný prostředek s použitím patentované ochranné technologie je aplikován po celém obvodu lamely.

Materiály
Povrch: aglomerovaná korková podlahová krytina podle EN 12104 (2,7mm) Podklad: HDF dřevovláknitá deska (6 mm) s vysokou hustotou, velice nízkým obsahem formaldehydu (E1) a vysokou odolností proti vlhkosti. Spodní vrstva: měkká aglomerovaná korková deska (1,3mm – 1,8mm) Lepidlo: PVA lepidlo bez rozpouštědel (stupeň D3) Povrchová úprava: keramický lak, UV lak, lak na vodní bázi, tvrdý vosk na vodní bázi, UV olej.

Ochranný systém proti vlhkosti "Jointshield"

„JointShield" je ochranný systém, který chrání hrany plovoucích podlah před průnikem vlhkosti a který se aplikuje při výrobě lamel. Rozlitá voda ani mokré stírání Vaši podlahu s technologií „JointShield" již nepoškodí. Stálá ochrana je docílena aplikací vodě odolného prostředku (založeného na parafino-olejové bázi) po celém obvodu lamely. Hrany lamel se tím stanou kompletně utěsněné a nepropustné. S kombinací impregnovaných spojů „JointShield" a HDF desky s vysokou odolností proti vlhkosti jsou naše plovoucí podlahy nejodolnější v tomto průmyslovém odvětví. Ochranný systém JointShield najdete u následujících kolekcí: Caprice, Emotions, Ambient, Studio, Bloom, Linokork a v řadě Tradition všechny podlahy se systémem UNICLIC.

10 důvodů proč si vybrat spoj UNICLIC

 1. Jednoduchá a rychlá instalace: pouze zacvaknete lamely dohromady a je hotovo.
 2. Čistá práce: již žádná manipulace s lepidlem ani čištění zbytků lepidla.
 3. Začněte kdekoliv chcete: můžete začít v jakémkoliv rohu pokoje.
 4. Profil na vedoucí pozici v podlahovém odvětví: patentovaný UNICLIC® profil vyroben pod licencí UNILIN FLOORING.
 5. Žádné viditelné spoje: UNICLIC systém pero a drážka na sebe perfektně navazují.
 6. Vysoká odolnost proti vlhkosti: spoje lamel jsou velice pevné a hlavní materiál má zlepšené vodě odolné vlastnosti. Kromě toho, s použitím „JointShield" technologie, rozlitá voda a mokré stírání už nikdy nepoškodí Vaši plovoucí podlahu.
 7. Okamžitě připraven: po podlaze s UNICLIC systémem, můžete chodit ihned po instalaci.
 8. Možnost znovu nainstalovat: upevňovací profil UNICLIC je tak silný, že lamely mohou být několikrát opakovaně instalovány.
 9. Záruka kvality: spoj UNICLIC je vyroben podle ISO 9001-2000 systémem pro správu kvality a kontrolován řízením procesů na nejvyšší úrovni, inspekcemi a testovacími postupy.
 10. Bezpečný: v tomto průmyslovém odvětví má nejnižší obsah látek VOC a formaldehydu, díky exkluzivnímu použití kvalitních pojiv a laků bez rozpouštědel, stejně jako nízký obsah škodlivých látek třídy E1 a E0 dřevovláknitých desek.

  uniclic2

Kontakt

Korek Jelínek, spol. s r.o.
Luční 294, 463 31 Chrastava,
Česká republika
Tel.: +420 775 759 706
e-mail: korek@jelinek.cz

IČO: 62738984
DIČ: CZ62738984

Užitečné odkazy

On-line platba

platebni-karty

Odebírání novinek