Rychlý kontakt: +420 483 388 327 ico-googleico-facebook

VINYLSTEP: Elegantní, odolné a tiché schody

Vinylstep2

Schody jsou často jediným spojovacím článkem mezi podlažími, a proto by měly splňovat základní funkční, bezpečnostní a estetické požadavky. V současné době už nejsou pouze prostředkem, který umožňuje pohybovat se nahoru a dolu. V moderním interiéru je povýšený na výrazný estetický prvek.

Jelikož jde o nejfrekventovanější prostor v bytě, tak by měl vyhovovat nejen rozměrem a tvarem, ale i povrchovou úpravou. Zajímavou novinkou na trhu jsou vinylové schody, které splňují požadavky kladené na současné schodiště. Schody obložené schodovým profilem VINYLSTEP mají moderní vzled s bezpečnými oblými hranami, jsou vysoce odolné, s protismykovou úpravou a pyšní se dokonalým provedením. Schody nepraskají ani nevrzají při chůzi a jsou odolné vůči poškrábání a oděru. Taktéž široká škála barevných dekorů dodá schodišti charakter a může tak být dominantou interiéru. Vybrat si můžete z 39 různých barevných dekorů, které mají vysokou barevnou stálost.

VINYLOVÉ OBLOŽENÍ SCHODŮ PRO NOVÉ I PŮVODNÍ SCHODIŠTĚ

Mimořádnou odolnost a tichost schodů VINYLSTEP zajišťuje složení schodového profilu, které obsahuje vinyl, dvě vrstvy korku a HDF desku. Každý schodový profil je vyroben z jednoho kusu vinylcorku, ze stejného materiálu jako podlahy VINYLCORK, proto můžete jednoduše dosáhnout jednotného vzhledu vaší podlahy se schodištěm. Schodovým profilem z vinylcorku si můžete nechat obložit nejen nové schodiště, ale i staré a problémem nejsou ani nadstandardní široké schodiště. Uvidíte, že vás pohodlná chůze po vašem původním rozvrzaném schodišti mile překvapí. Více informací o vinylovém obložení schodů získáte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kontakt

Korek Jelínek, spol. s r.o.
Ještědská 492, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Česká republika
Tel.: +420 483 388 327
Fax: +420 483 388 328
e-mail: korek@jelinek.cz

IČO: 62738984
DIČ: CZ62738984

Užitečné odkazy

On-line platba

platebni-karty

Odebírání novinek